Sponsoring

Sponsoring van Hengelsportvereniging De Reafin.
Snel en simpel een groot bereik, zowel binnen Appelscha als ver daarbuiten!

Zou u graag uw bedrijf op de site zien staan?
Neem dan vrijblijvend contact op met iemand van het bestuur van Hengelsportvereniging De Reafin of stuur een email en vraag naar de mogelijkheden.

Le Coq Appelscha / il Gallo Appelscha www.lecoqappelscha.nl
Autobedrijf Beijert-Dijkstra Appelscha www.beijert-dijkstra.nl
Transportbedrijf Betten B.V. Appelscha www.hatzmann-betten.nl
Olijve Metaal b.v.  www.olijvemetaal.nl
Bos Tapservice Appelscha www.tapservice.nl
Hendriks Bouwmij B.V. Assen www.bouwmijhendriks.nl
Multimate Bijmholt Appelscha appelscha.multimate.nl
Cafe Het Oude Vat Appelscha
Vishandel Kikstra
Chinees Indisch restaurant Peking Appelscha
Dierenspeciaalzaak Dijksterhuis Oosterwolde
Eetcafe, Bowl. En Partycentrum By Bouma www.bybouma.nl
Hengelsport Land Surhuisterveen www.hengelsportland.nl
Hotel, Restaurant ’t Klaverblad Appelscha www.klaverblad.net
Installatie- en servicebedrijf de Haan b.v. Oosterwolde www.dehaanoosterwolde.nl
Grand Cafe de Hildenberg Appelscha www.de-hildenberg.nl
Bouwbedrijf Doornenbal en Louwes BV Appelscha www.doornenbal-louwes.nl
Montagebedrijf Dorenbos Hijkersmilde
 
 
Personenvervoer Kort Oosterwolde www.personenvervoer-kort.nl
Kapper Martina’s Look Ravenswoud www.martinaslook.nl
Kikstra Vishandel Oosterwolde
Metselbedrijf Peter Dijkstra Appelscha
Mulder Dier en Tuin Appelscha www.mulder-dier-tuin.nl
Fa. Bosma Tuin- en parkmachines Hijkersmilde www.bosmasmilde.nl
Rikus Kramer Fietsservice Appelscha www.fietsservice.nl
Schaafsma Zand en Grind B.V. www.schaafsmabv.nl
Veenma Hoortechniek Oosterwolde  www.veenmahoortechniek.nl
Interieur en Keukenmontage J. Sikkema Appelscha
Slagerij Eleveld Hijkersmilde
Anne van Riezen Sportprijzen Appelscha
Verscentrum Appelscha  www.appelscha.nl/winkelen/verscentrum-appelscha
Vishandel P. Herder Appelscha
Winanda’s Jaargetijden Appelscha www.winandasjaargetijden.nl