ZESTIENDE JEUGDSPONSORACTIE #JSA

Het is weer zover de #zestiende Jeugdsponsoractie gaat weer van start ‼
Dat is winst voor ons en euro’s voordeel voor jou!
Doe de #Jeugd_Sponsor_Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van
onze vereniging  Hsv De Reâfin  bij de  Poiesz Appelscha supermarkt. #jsa 🙏👍👍
Kan een afbeelding zijn van een of meer mensen, staande mensen en de tekst '16° Jeugd Sponsor Actie Spaar munten voor HSV De Reafin 1 Munt Munt FOAZ Jeugd Sponsor Actie Munt Munt Winst voor onze club Profiteer van etJeugd Sponsor voordeel stop tegelijkertijd zoveel mogelijk munten in koker onze club. Want hoe meer munten verzamelen, des te hoger het sponsorbedrag onze an actie ontvangt. Krijg euro's n.scoor onze club Tijdens leugd Sponsor krijgt elke week naast euro's voordeel ook: munt bij aan boodschappen(e xclusief statiegeld) 1muntbi tientallen Sponsor producten munten speciale weekaanbiedinger -15 speciale ofbakkerijaanbieding Wij doen mee in de Poiesz supermarkt in: Appelscha Munt Munt www.poieszsupermarkten.nl/jsa Puur Voordeel. Puur FLEZ RUPERFEVRCTEN'